Freyast saab FAYN

Mõni aeg tagasi rääkisin teile eesolevatest muutustest…

Lõppev aasta on meid mitmel tasandil raputanud. Üks selline isiklikku laadi raputus käis üle ka Freyast, mille tulemusel võtame uue aasta vastu uue nimega.

VÄIKE PROLOOG

Freya lugu algas 10 aastat tagasi käsitööehete ja aksessuaaride loomisest. Kogu oma tegutsemisaja oleme olnud pidevas muutumises ja liikunud sammhaaval uute sihtideni. Täna oleme kodumaiste kvaliteetrõivaste pakkuja, kelle jaoks on oluline luua stiilseid, mugavaid, kvaliteetseid ja vastupidavaid rõivaid kogu perele. Oleme ettevõttena leidnud üles oma näo, oma käekirja ja tooted, mida meil on niisama suur rõõm valmistada kui teil kanda. Ühest julgest pealehakkajast on saanud 12-pealine supertiim ning meil on nii palju plaane, mida ellu viia.

MIS JUHTUS?

Selle mõnusa tunde pealt ja tulevikuplaane silmas pidades otsustasime Freya kaubamärgi registreerida. Me ei osanud uneski näha, milline sündmuste jada siit alguse saab. Selgus, et kusagil Inglismaal on keegi meist ette jõudnud ja kui me just kiirelt kummikommide tootmisele ümber ei orienteeru, siis kahekesi me sellele põllule ei mahu. Pikk jutt lühidalt: päeva lõpuks olime ilma nimeta. Alguses oli ehmatus suur – tundus nagu libiseks 10 aastat tööd lihtsalt sõrmede vahelt. Aga siis saabus rahu ja selgus. Meie brändi sihtgrupp ja eesmärgid on aastatega nii palju laienenud, et ilujumalanna järgi nime saanud ja naistele suunatud FREYA ei väljenda enam meie tänast olemust. Samal põhjusel võtsime mõni aasta varem ette logomuudatuse ning nüüd on aeg järgmiseks sammuks küps. Edasi liikumiseks on vaja vanast lahti lasta, vaid nii jõuame iseendale lähemale.

KUIDAS EDASI?

Edasi läheme me julgelt ja põnevusega. Freyast saab FAYN ja see kõik on meie jaoks täna täiesti fine! Me teame, et nimi pole see, mis meid määrab. Meie logo, mille te nii hästi vastu võtsite, jääb samaks. Meie sisu jääb samaks. Me disainime ja õmbleme edasi samasuguse kirega ega tee oma toodete originaalsuse, kvaliteedi ega vastupidavuse osas mingeid järeleandmisi.

EPILOOG

Nagu öeldakse – nimi RIIET ei riku. Me loodame väga, et jääte meiega ka uuel aastal ja FAYN jätkab maailma ja teie südamete vallutamist.

Meie kodulehe leiad edaspidi aadressilt www.fayn.ee. Uueneb ka meiliaadress, ent kõik vanale aadressile saadetud meilid jõuavad läbi ümbersuunamise ilusti meieni.

Anna
Kaubamärgi looja ja disainer

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.